Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Muzeum Kołobrzeg, proszę o pomoc ?

Muzeum Kołobrzeg, proszę o pomoc ?

Mam pytanie odnośnie zwiedzania Kołobrzegu, czy coś konkretnego polecacie? Może coś zamiast typowych, znanych wszystkim szlaków? Zależy mi by dzieci miały jakąś frajdę. Niezmiernie dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Himu87

Posty: 10

 
Bilety są zdecydowanie tańsze oczywiście dla grup zorganizowanych. Skorzystaliśmy z tych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu, a pobyt w muzeum i zwiedzanie miasta bardzo miło wspominamy. Dzieci domagają się więcej :-)

johncena67

Posty: 14

 
Wrażenia ekstra, tak więc ja też przyłączę się do polecenia tego miejsca. Bardzo pomysłowe muzeum w Kołobrzegu, które koniecznie trzeba odwiedzić. Zwiedzanie go to jedna wielka niespodzianka, nie wiadomo z czym za chwilę się zetkniesz. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje.

89ostry89

Posty: 17

 
U nas też podobnie:) Jako atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu to ekstra miejsce. Legendy o rybakach są tu przekazane dzieciom w bardzo oryginalny sposób, mogą dotykać eksponaty, a nawet poczuć wiatr we włosach. Trójwymiarowe muzeum jest na poziomie.

Yuri20

Posty: 8

 
Skorzystaliśmy właśnie u nich z atrakcji dla szkół w Kołobrzegu http://muzeum6d.pl/23/56/162/Polecamy-Wycieczki-po-Kolobrzegu-HIT-2015.html. Oprócz muzeum wycieczki eko pojazdami po mieście. Bardzo dużo ciekawostek dla dzieciaków podanych im naprawdę w bardzo przystępny i oczywiście atrakcyjny dla nich sposób.

Fimnerty6

Posty: 24

 
Szkoda, że nie wiedziałam o tym muzeum w Kołobrzegu, byłam latem nad morzem:( Natomiast nic się nie stało, skorzystam w tym roku. Weszłam na stronę, super wszystko się zapowiada. Fajjny pomysł, który zasługuje na słowa uznania. Z tego co wiem to podobne muzeum jest w Poznaniu, też z legendami.

Szkolaa24

Posty: 19

 
Wchodzisz do tego muzeum w Kołobrzegu i zaczyna Ci się wydawać po chwili, iż wszystko jest tu prawdziwe, jakbyś przeniósł się w okresie. Mnie się takie rzeczy niesłychanie podobają. Odwiedziłem też Poznań, albowiem tam jest coś podobnego:) Wyśmienite rzeczy. Gratulacje dla pomysłodawców.

Fanatyk

Posty: 13

 
To całkiem inne rejsy w Kołobrzegu niż można sobie wyobrazić:) Na nas wszystko zrobiło wrażenie. To całkiem inne przedstawienie historii niż w tradycyjnej formie muzealnych wystaw. Tego jeszcze nigdzie było, polecamy:)

kondziu

Posty: 28

 
W ramach atrakcji w Kołobrzegu warto pójść do tego rybackiego muzeum i sięgnąć ze zwiedzania miasta. Cofamy się aż do 1913 roku. Specjalnymi meleksami można przejechać się wszędzie tam, co warto zobaczyć w Kołobrzegu. Niezwykle fajnie zorganizowany projekt.

kombo87

Posty: 11

 
Moim dzieciakom najniezwyklej podobały się obrazy 3D na ścianach, oglądały z rozdziawionym buziami. Naprawdę super okazja żeby pokazać dzieciom coś właśnie takiego. Atmosfera jaka panuje w muzeum w Kołobrzegu na długo pozostaje w pamięci, nawet mojej, a co dopiero maluchów.

Alexxxi

Posty: 4