Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

gdzie kupić drzwi

gdzie kupić drzwi

Jakie drzwi zastosowaliście u siebie przy wykończeniu wnętrz i czy jesteście zadowoleni z konkretnego rozwiązania? Szukam inspiracji ogólnie.

TomekK

Posty: 1

 
Mam bardzo podobne drzwi i wysoko oceniam. Na żywo prezentują się bardzo luksusowo. Rzadko można spotkać dębowe, prawdziwe drzwi. Zupełnie inaczej patrzysz na nieruchomość, a pomimo wagi płynnie chodzą, co mnie zaskoczyło.

MaszWielkosc

Posty: 5

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

Lupusx

Posty: 13

 
Dębowe drzwi masz właściwie na całe życie, przechodzi na kolejne pokolenia i pasuje uniwersalnie do każdej aranżacji, więc nawet nie musisz wymieniać tak naprawdę później. Sporo problemów aranżacyjnych odpada, dzięki temu.

WacDEC

Posty: 4

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

Zygzaczek

Posty: 19

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

Demi45P

Posty: 4

 
Też słyszałam wiele dobrego o dębowych drzwiach i przyznam, że się sprawdziły. Spory ciężar, naturalne właściwości antywłamaniowe. Posprawdzaj tylko zawiasy, klamki, czy wszystko dobrze chodzi i nic w transporcie się nie uszkodziło, ale to bardzo rzadkie.

Lalka

Posty: 5

 
Pracuję na drzwiach dębowych http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html w biurze projektowym i cieszą się dużą popularnością. Coraz więcej moich klientów decyduje się na wykończenie w całkowicie naturalnym stylu, czyli z przewagą drewna, czasami dodatek betonu i stali, ale minimalistycznie. Drzwi kupujesz jednorazowo i wytrzymują obciążenia przez kolejne pokolenia, więc warto spojrzeć na różne kolekcje. Tutaj Ci zostawiam pewny kontakt wynikający z mojego doświadczenia zawodowego.

ivonzjeee

Posty: 8

 
Wartościowa propozycja. Dzięki za komentarz. Na pewno się odniosę i powiem, jaki model wstawiłem u siebie. Warto takimi rzeczami się wymieniać.

pracuss33

Posty: 2