Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Jaki wybraliście hosting pod stronę ?

Jaki wybraliście hosting pod stronę ?

Cześć. Moja strona internetowa stoi na darmowym hostingu, który często zawodzi, bo mój serwis nie jest dostępny.

Możecie mi zaproponować jakieś płatne rozwiązanie, jakie spełni moje oczekiwania?

tyuMer

Posty: 14

 
Witam.
Z ogromnymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, iż w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na spostrzeżenie moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, bowiem pomagali mi radzić sobie z nawet najniezwyklej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się znaczny plus!

Wielki Duch

Posty: 20

 
Cześć.

W momencie, gdy zainteresował mnie tani hosting otworzyły się przede mną drzwi do dziesiątek firm, w których mogłem wybrać zakup konta hostingowego. Ostatecznie przeanalizowałem opinie, uptime i bezpieczeństwo, co skłoniło mnie do najlepszego wyboru.

Poison76

Posty: 22

 
Witam.

Moja pierwsza strona internetowa została stworzona wykorzystując tani hosting, który akurat dorwałem w promocji. Nie wykluczam, że zrobiłbym tak kolejny raz przy uruchamianiu pierwszego serwisu. Z kolei moje kolejne witryny wymagały już zdecydowanie więcej od maszyn, na których były stawiane.

vmario

Posty: 25

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne żądania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, niemniej jednak inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

Trener

Posty: 18

 
Witam. Na tym forum znalazłem mnóstwo porad, jakie pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, iż jestem usatysfakcjonowany, bo wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

Dumer566

Posty: 22

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi wiele wątpliwości, które związane są z troską właścicieli stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, że hosting ceni się między innymi za uptime, a także znalazłem kilka stron, na których można go śledzić w odniesieniu do usług wielu firm.

jpyzio

Posty: 25

 
Cześć, tu Łukasz.

Niedawno kupowałem nowy hosting www, przed którym postawiłem szereg wymagań. Zdziwiłem się, że owe kryteria spełnia co najmniej kilkanaście ofert. Muszę powiedzieć, że na rynku jest dość wyrównana konkurencja, która zaciekle walczy o nowych klientów.

zoferek

Posty: 17