Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

manicure w Krakowie, oferta

manicure w Krakowie, oferta

Witam kochane. Powiedzcie mi, do jakiego salonu chodzicie na paznokcie. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego miejsca w Krakowie, najlepiej w centrum, żebym nie musiała nigdzie dojeżdżać, bo nie jestem mobilna :)

Gargamel5

Posty: 5

 
Z własnego już wielokrotnego doświadczenia z usługami salonu kosmetycznego polecam te usługi https://salonmagja.pl/. Wykonują tutaj mega profesjonalny manicure w Krakowie – jak dla mnie najlepszy.

Krakus

Posty: 23

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, niemniej jednak jeśli chodzi o jakieś rzeczywiście ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, ponieważ nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o sposoby, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, niemniej jednak oczywiście liczą się z moim zdaniem :)

jkiolek56

Posty: 9

 
Próbowałam zrobić sama paznokcie hybrydowe, ale to był pierwszy i ostatni raz :) Raduję się, że w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Naprawdę konkretna porażka. Nie polecam :D

Marioleczka 

Posty: 7

 
Jeśli któraś z was ma jeszcze jakieś inne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeżeli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bo moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i oczywiście z góry bardzo dziękuję.

Czarek

Posty: 6

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o jakiej nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się znaleźć dobrą stylistkę :)

labuh

Posty: 13

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to rzeczywiście czasami mam ochotę zmienić salon, bo nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, natomiast przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

Klarka23

Posty: 15