Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

szkoła pilotów, szukam !

szkoła pilotów, szukam !

Chciałbym się nauczyć latać samolotem. Ktoś może mnie pokierować jak się w ogóle za to zabrać? Nic o tym nie wiem.

milenos4

Posty: 2

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi różne szkolenia. Można tam zdobyć licencje rekreacyjną, turystyczną, lecz i na latanie w nocy. Każdy może odnaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, lecz nie lata, bowiem kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga impreza, zatem nie jest przeznaczona dla każdego.

aplay99

Posty: 20

 
Z tego, co wiem, że licencja turystyczna to mnóstwo godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego mnóstwo, lecz mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś naprawdę niezmiernie poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, dlatego trzeba pokazać, że się do tego nadajemy.

Programista

Posty: 27

 
Wszyscy znajomi korzystają z ośrodka szkolenia lotniczego ze strony https://szkolapilotazu.pl/page/pilot-samolotowy-turystyczny-ppl-a/20/ i są zadowoleni. Osobiście boje się wysokości, zatem nawet nie myślę żeby się tam zapisywać.

numiś45

Posty: 12

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, ale zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, zatem to nie jest dla mnie.

klapsik88

Posty: 19

 
Bez problemów można się zapisać na kursy lotnicze dla pilotów rekreacyjnych. Wtedy można zabrać cztery osoby, a sam samolot gotowy do startu nie może przekraczać dwóch tysięcy kilogramów. Jeśli ma być większy to już jest potrzebna inna licencja.

Czasowy

Posty: 22

 
Mnie wystarczy latanie na wakacje i już mam dość. Nie wyobrażam sobie, że miałbym robić to sam. Wolę jednak polegać na innym, bo wiem, że mają doświadczenie i mniej się przy tym boje. Latanie samodzielnie to nie dla mnie.

Speedy_UT

Posty: 25

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, ale nie dałem rady. Myślałem, że będzie to łatwiejsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt trudne. Teorii mnóstwo. To jest kilka przedmiotów, które trzeba znać perfekcyjnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

Kitas

Posty: 6

 
Mnie się marzyło zdobycie licencji pilota, lecz koszty były za wysokie. Do tego jeszcze konieczny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, lecz to kilkaset złotych na godzinę. Szkoda.

Boss

Posty: 35

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem bardzo zadowolony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

Boss

Posty: 7