Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

meble na wymiar

meble na wymiar

Czy jesteście zadowoleni z zamówionych mebli na wymiar, czy mieliście jednak jakieś problemy aranżacyjne?

Antekkk

Posty: 1

 
Ciekawa galeria. Zobaczyłem akurat rozwiązanie, które bardzo mi się podoba i pewnie umówię się niedługo na konsultacje. Dzięki.

foken

Posty: 11

 
Akurat Polscy producenci mebli, szczególnie z Trójmiasta wyróżniają się nawet za granicą pod kątem projektowym. Widziałem sporo rankingów i to mnie właśnie pozytywnie zaskoczyło. Polska meblami stoi wykonywanymi na zamówienie, tak szczerze mówiąc.

Sagerrak

Posty: 3

 
Kuchni to z klasycznymi, marketowymi rozwiązaniami nawet sobie nie wyobrażam. A co do blatów to masz do dyspozycji nie tylko kamień naturalny, ale też kompozyty bezspoinowe z różnymi nadrukami, więc możesz popytać. Jak producent ogarnia rynek to coś sensownego wymyśli.

bobusek

Posty: 11

 
Akurat im wychodzą dobrze szafy z lustrami, nie są jakieś przesadzone i tandetne. A to już sztuka. Trzeba niestety dokładnie ocenić dotychczasowe realizacje, żeby nie wejść na minę.

Jasia12

Posty: 18

 
Meble na zamówienie i tak podnoszą wartość nieruchomości, więc moim zdaniem warto w minimum średni budżet celować, reprezentacyjne meble. Sprawdzi się nawet przy ewentualnej sprzedaży mieszkania.

żabka45

Posty: 8

 
No właśnie oni nawet sprzęt AGD ogarniają pod zabudowy kuchenne, więc dość kompleksowa opieka klienta. Nie wiem, czy ktoś wcześniej napisał o tym.

x_0czes

Posty: 9

 
Robili mi zabudowę kuchni w Gdyni i jestem bardzo zadowolony. Moja kuchnia znalazła się nawet w jakimś magazynie kiedyś, więc naprawdę polecam kontakt :)

RAK-Buuu

Posty: 4

 
Mam kuchnię w stylu blat, krzesła pod blatem, wysuwany mniejszy stolik dla dziecka z oddzielnym miejscem, bo nie lubi syn z nami siedzieć, jak gadamy z żoną ;) Cały projekt zlecałem w Lowen, bezpośrednio u producenta pod tym numerem 884 308 822. Normalnie teraz pracują, nie ma żadnych opóźnień. Słyszałem, że mają nawet więcej zamówień. Ludzie na potęgę robią remonty, jak wzięli wolne. Nie wiem czasami, z czego to wynika.

Januszek

Posty: 3

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

jolka

Posty: 5