Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

regranulat HDPE, szukam

regranulat HDPE, szukam

Znacie jakieś strony producentów, którzy mają inne regranulaty w własnej ofercie? Zależy mi, aby produkt ten był w miare dobrej jakości.

y-grek56

Posty: 6

 
Ja uważam, że regranulaty HDPE można bez problemu kupić przez internet. Jednak należy uważać, żeby nie były kiepskiej jakości.

labuh

Posty: 13

 
Popatrz jaki skup odpadów pp, zapytaj znajomych lub pojeździj do tych najbliższych, a na pewno zostanie przedstawiona Ci dobra propozycja. Ja osobiście mogę polecić Ci ten skup https://www.aseosystem.pl/odbior_odpadow/strona/7-odpady-komunalne-pp.

Klakier

Posty: 4

 
Nie wszędzie można znaleźć skup odpadów z tworzyw sztucznych, który ma dobre oferty. Ja kiedyś znalazłam dużo informacji na temat, jednej firmy. Skontaktowałam się z nimi i zaproponowali bardzo dogodne warunki współpracy. Jak będziecie chcieli linka to chętnie wam podeśle.

Zyciowwy

Posty: 4

 
Popatrz w internecie, jaki skup odpadów pp ma najwięcej pozytywnych opinii na swój temat w internecie. Ja raz współpracowałem kiedyś z taką firmą i nie miałem na co narzekać.

suderuss3

Posty: 3

 
Regranulat polietylenu LDPE można kupić u mnóstwo firm poprzez internet. Wiele jest takich firm, jakie mają rzeczywiście niezłe oferty.

Boss

Posty: 35

 
Dużo skupów odpadów hdpe ogłasza się w necie i można wybrać przystępną ofertę. Wystarczy wejść na strony kilku firm i zobaczyć opinie.

bertys

Posty: 7