Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

zarządzanie firmami, gdzie szukać ?

zarządzanie firmami, gdzie szukać ?

Czy systemy erp są dobre? Czy to w jakiś sposób pomoże w pracy paru osobom?

Fanatyk

Posty: 3

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

cichoszek

Posty: 7

 
Metoda kaizen jest podobno idealna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, albowiem niezwykle mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę inne strony internetowe polecane przez was.

MrGargamel

Posty: 22

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

Lipa08

Posty: 8

 
O systemach erp znajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte sporo informacji na temat firm, zarządzania i przeróżnych technik by poprawić inne rzeczy w firmie.

Boss

Posty: 5

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

alidos

Posty: 6

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w fachowy sposób. Uważam, że w wielu przypadkach to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

Rico

Posty: 6