Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kalkulator biegowy, szukam !

kalkulator biegowy, szukam !

Cześć, mam pytanie, czy pożądane byłoby korzystać z kalkulatora BMI? Jeśli wyjdzie nam nadwaga, co winniśmy z tym wykonać?

Rico

Posty: 2

 
Musisz sprawdzać idealne tętno przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/strefy-tetna. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

jozefinna

Posty: 3

 
Kalkulator BMI pomoże Ci zbadać, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, iż masz niedowagę lub nadwagę i wówczas trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

krzysioo0

Posty: 11

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

Kitas

Posty: 6

 
Pożądane byłoby sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Zatem na dużo stronach możesz odszukać wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

Lamey

Posty: 15

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Modniś

Posty: 20

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to niezmiernie porządne połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, pożądane byłoby sprawdzać jakość powietrza na przeróżnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Wacław

Posty: 20

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

namok

Posty: 3

 
Musisz zbadać sobie porządne tętno bieganie. Jest to bardzo porządne dla ludzi, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Matizi91

Posty: 5

 
Powiem Ci, iż warto sobie zbadać dobre tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

wisła1905

Posty: 9