Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

okna świdnica, dobra firma ?

okna świdnica, dobra firma ?

Poszukujemy dobrej firmy, co oferuje okna w Świdnicy. Macie kogoś upatrzonego, kto ma solidnie wykonane ciepłe okna?

borek149

Posty: 6

 
Trzeba pamiętać, że nie tylko okna są ważne. Ważne również będzie to jak je ktoś montuje. Miałem kiedyś super okna i nie wiedzieli jak je montować. Ostatnie poprzez okna nie wiało, ale obok niestety tak. Trzeba uważać na to, co się robi i komu się takie prace zlecana.

Rico

Posty: 10

 
Według mnie najlepsze okna w Świdniku są tutaj https://www.danzal.com i tę firmę mogę polecić. Mają okna bardzo różne, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

Zdzichu

Posty: 6

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem usatysfakcjonowany. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o wiele cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o wiele ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

FOTOiFOTO

Posty: 4

 
Dawniej nikt nie zwracał uwagi na liczba komór. Okna to okna i już. Dziś jest inaczej. Sam jak szukałem okien w Świdnicy to odnalazłem firmę, która miała niskie ceny za sześciokomorowe. Jestem z nich bardzo usatysfakcjonowany.

Gruszek2

Posty: 10

 
Nie lubię plastikowych okien, zatem mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie powodują mi kłopotów, zatem z plastikami nie doradzę, co wybrać?

Kitas

Posty: 6